Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Ghetto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  26

[NOIZY:]

Ref.2X
Ku do qe shkojm Na
Dukna veç N'Ghetto
Ça do qe bojm Na
Nihet veç N'Ghetto
Rreth e rreth botes
Po prap kthena N'Ghetto
Na kthena N'Ghetto man
Na kthena N'Ghetto man

Besoj ne Mrrekulli
sepse vet jam i atille
I Couldn't care less
nese ti mu nuk M'Feel
Boj muzik prej zemre
me plot melodi
Sepse rrepi eshte i thjeshte per mu
Kta krejt e din
Boj muzik N'Derthurur
Me plot harmoni
Qe edhe thmija kur te M'Ni
S'Mujn me nejt pa levrit
I'M a beast krejt e dine
Kur bohet fjale per muzike
Kom sukses, kom talent
Per mu fundi ska pik
Shko thoni qe muziken tem
E dojn veq Thmijt
Por rinija osht e ardhmja
Dhe me to eci perdite
Por ma shum jom ktu
Me dhon 1 Shembull T'Mire
Kaniher boj edhe Gabime
Se gjinja sum lojn T'Lir
Nese qeni nuk T'Guc
Lene T'Eci N'Rrug T'Vet
Por ti e provokon dhe
Tash po bertet Ha
Ku ku me det
Ça e gjeti ket Milet
Se knej e gjujn gurin
Knej thojn mos se M'Vret

Ref.2X
Ku do qe shkojm Na
Dukna veç N'Ghetto
Ça do qe bojm Na
Nihet veç N'Ghetto
Rreth e rreth botes
Po prap kthena N'Ghetto
Na kthena N'Ghetto man
Na kthena N'Ghetto man

Suksesi T'Sjell Fam
Pare, inatxhi
T'Sjell femra, T'Sjell shoke
Se per çka dojn se din
Konfuzime pa fund
Dhe kurr nuk je i lire
Kaniher I Fucking wish
T'Jem normal eshte shum ma mire
Por gjith kjo dram
Perfundon ne moment
Kur T'Çoj instrumental
Dhe nga ti çoj mend
Bohet fjale per Lapsin
Dhe per Letren
Dhe per tingujt e kitares
Ku aty e gjej veten
Harroj Gjithçka
Sepse joam ne boten time
Ku asni S'Ma din adresen
Kjo rrug eshte shume anonime
Futem thelle ne kujtime
Ne momente shume imtime
Jam weq une dhe vetja ime
Qe kemi T'Njejtat mendime
Them harroj gjithçka
Sepse jam ne boten time
Asnji S'MA din adresen
Kjo rugge asht shume anonime
Futem thelle ne kujtime
Ne momente shum imtime
Jam weq une dhe vetja ime
Qe kemi T'Njejtat mendime let's go

Prap kthena N'Ghetto
Ku nisi gjithçka
Na jena N'Ghetto
Te njejt per çdo nate
Se rruga na N'Dau
Dhe jeta na bashkoi prap
Bashkoi prap
Prap kthena N'Ghetto
Ku nisi gjithçka
Na jena N'Ghetto
Te njejt per çdo nate
Se rruga na N'Dau
Dhe jeta na bashkoi prap
Bashkoi prap
Ghetto, Ghetto
Pa to nuk rri dot
Kallxom kush po del
Ma i forti N'HIP HOP man
Ghetto, Ghetto
Pa to nuk rri dot
Kallxom kush po del
Ma i forti N'HIP HOP ahhh ahh ahhh Yehh

Ref.2X
Ku do qe shkojm Na
Dukna veç N'Ghetto
Ça do qe bojm Na
Nihet veç N'Ghetto
Rreth e rreth botes
Po prap kthena N'Ghetto
Na kthena N'Ghetto man
Na kthena N'Ghetto man


Ky tekst u dërgua nga  aRbnoriiNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2013


Noizy - Ghetto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ghetto".
3. Video është e këngës "Ghetto", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0