Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - 1 Shans Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  330Ai te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une vec po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten du me bo
M'jep vec nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Nuk kerkoj me shum vetem ty po
du me t'pa kisha humb n'syt e ty
edhe s'isha,kthy mo
vec ma jep nje shans do ta kthej ne mrekulli
si Princesh qe je ty te duhet nje mbretri
Do ta ndryshoj jeten si per ty dhe per veti
nese na 2 jemi nje i perballlim krejt problemet
ki besim n'mu ki-ki besim n'mu une kam besim n'ty
une kam besim n'ty une s'kam ardh per lojna
as me thon se jam i fort dhe s'kam
ardh per met rrejt me ta mbush menjen plot
sinqerisht nuk kam kohe me u marr me sene te tilla
I'm a man,not a boy i'm business i need ya
kurr nuk te zhvlersoj dhe kerkun nuk
t'lo me njonin kurr s'do jesh e tepert biles
kur je kon ma para god i love your smile
si hutaq t'kisha pa like oh my god wow

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten do me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Mezi pres qe t'jena bashk
edhe t'ecim mes qytetit
me kapuqa n'kry se ti e din
qa bon mileti,kane 1 milion tregime
dhe pse ni sekond kan pa xhelozia
dhe suksei jem shif qa ju ka bo
veja gishtin qfardo gjeje,msheli
syt qe ku osht,vetem m'thuaj nje vend bote
Msheli syt dhe qe ku Asht un per ty
do te boj gjithqka ti per mu do t'jesh gjithqka
kam plane pafund per jeten ne pergjithesi
veq Zoti na dhaft shneten se krejt kena mi i mrri
du qe t;jesh qdo sekond ne qdo hap ngjit me mu
nese n'jet dikun rrezohem a doo t'jesh hala me mu
jeta ka pengesa ka drita dhe vende te erreta
nese ne luftojm bashk gjithqka do t'jen te lehta
jeten nuk e du perfekt po shum
do ti afrohem,nese ti do jesh me mu perfektit shum
do ti largohemm

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten ko me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende


Ky tekst u dërgua nga Dakii   faatlumNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2014
Teksti: Noizy
Produksioni: Dj A-Boom


Noizy - 1 Shans
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Shans".
3. Video është e këngës "1 Shans", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

23
1
0
17
16
13
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 10