Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Ke Ngju Per Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  744

Teksti:

Noizy

Produksioni:

Dj A-Boom

Këngë e albumit:

"Kcejna Mbi Tavolina"

Këngë e albumit:

"The Hardest In The Market"

Komente

25 🔥

14/02/2014

2014-02-14T16:17:59+00:00

Femrat tjera kane inatin se kam fam se kam fans...

Nese dukesh kaq e mire imagjino qysh e ki shijen shijen yeahh...

Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen
Po du me t'hanger deri sa ta humesh vetdijen
Ke ngju per mu n'shtrat jam i sukses'shem
Dhe kur t'shoh ty bohem hala ma i etshem

N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten
Dangerous eyes dangerous jeten
Ja nis tu qesh kur vazhdon me u desh
Se krejt jam habit edhe goja mu ka mek

Like linja e trupit si kola
Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda
Noo nah nuk ka shpetim
Une jam gjahtar, ti je ushqimi im

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin
Smund tju folesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer
I rrqethet trupi se her ja preki qafen
Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten

Koha esht e cmuar qe kena esht speciale
Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal reale
Ndoshta thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht
Me t'thon drejten jam zhgenjy pak qe besova do

Por kjo s'do t'thot skam ndenja biles kam ma shum se tjeret
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era
Jan ndjenjat e mia t'perzira me emocione,
Kur m'kujtohen do momente mkujtohen kto pozicione

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin (jam me njonin) , ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Outro:
Jena vec na - dhe tjer nuk ka
Me t'thon drejten as du ti njoh
se kur te kam ty, un kam gjithçka
ti je bota qe me rrethon

Jena vec na - dhe tjer nuk ka
Me t'thon drejten as du ti njoh
se kur te kam ty prane une kam gjithçka
ti je bota qe me rrethon


Ky tekst u dërgua nga Loni.Smaniofficial   GunzUpKartolina (4)

9
7
10
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet