Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - Grande  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  851

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

01/04/2016

2016-04-01T17:00:00

Këngë e albumit:

"Zin City"
Njifem si I pari, Erdha me ferrari,
Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari,
Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba,

ndezi puron si Kur nkuba,
Eci vec me tufa,
Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca,

Statusin smund ma mrrin kta,
Vec se I bojn do rrima,
E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma,

Skena dashni per Ju chi chi man,
Skena dashni per Ju bi**hy man,
Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man,

Jam zon private - privat jet,
Kta mlypin ntok? Une jam te ret,
Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det,
Kta Po lypin pun? And I'm the chef,

Chorus:
Grande - bi**h you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding,
Grupin tem grupin tem thirre grande,
Sille kan dush coz Ima bun dem,

Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande,
24 plus 7 I am grinding,
Grupin tem grupin tem thirre grande,
Sille kan dush coz Ima bun dem,

Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand,
Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap,
Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen,
Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet,

Kom fansat e flakt grupin e flakt,
Biles dhe inaxhit I Kam te flakt,
Xhepat e mushem Jan plot e per plot,
Sa po derdhen per toke per toke per tok,

Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen,
Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm,
Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet,
Me 30 vet,

porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2,
Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy,
Na kur jena nclub e bojm me ra shi,
And we smoke that ganja up in the VIP


Ky tekst u dërgua nga leo   libertta2Kartolina (5)

2018-08-06 08:42:37
Njifem si i pari
Erdha me Ferrari
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
2018-07-09 15:06:08
Kom fansat e flakt,
Kom grupin e flakt
Biles dhe inaxhit i kam
te flakt
U krijua nga dani 2018-04-05 20:42:31
Nuk boj kange
Por boj vepra call me Grande
24 + 7 I'm grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
2018-01-07 18:23:04
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta
Shokt sun mi prek
Se shokt i kom krejt cuba
2017-11-13 19:27:10
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet