A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy, Nicola Fasano & Miami Rockets - Legalize It  (Feat. Mohombi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2016

2016-10-05T09:36:17

Ganja man yeah we smoke in the, Ganja man yeah we smoke like a rusta
Ganja man yeah we smoke like a rusta. Ganja man yeah we smoke like a rusta
Informal is smoking marijuana everyday I like it bom bom bad

better legalize it, cuz they gonna smoke it anyway. I like it bom bom bad

Informal is selling marijuana everyway. I like it bom bom bad
better legalize it, cuz they're gonna sell it anyway. I like it bom bom bad
tiki-tiki-tak click clack click boom
I'be smoking marijuana all over the room
Up in club with the VIP
I got girls on my choins. girl know I mean
love for the ganja, taste marijuana
I dont drink a low but I smoke like a rasta
afer the club yeah I take it to my cassa
smoking in da shisha, playin dat salsa
...(playin dat salsa)...
tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tak click clack click boom

Informal is smoking marijuana everyday
I like it bom bom bad
better legalize it, cuz they gonna smoke it anyway. I like it bom bom bad
Informal is selling marijuana everyway. I like it bom bom bad
better legalize it, cuz they're gonna sell it anyway. I like it bom bom bad
love for the ganja, taste marijuana
I dont drink a low but I smoke like a rasta
afer the club yeah I take it to my Gusta
smoking in da shisha, playin dat salsa
tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tiki tak click clack click boom


Ky tekst u dërgua nga GentiNego
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019