Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Noizy - Midis Tirone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  511

Komente

6 🔥

05/11/2016

2016-11-05T16:00:01+00:00Rap:1
I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt,
Tjeter Nivel you should call me galardo,
femren so fly ti smunesh me pa to,
My bi**hes are bad my brudaz move largo

Fuck all the hater we doing it mad do
You get bi**hes I couldn't care for 😜
Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu,
Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU

Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall
Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall,
Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall,

Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni,
Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati,

Lidhjet e forta thojn illuminati,
Jo jom afer pidh some shok Pse t'vjen inati,

U oooo inati ty Po tvjen
U oooo inati ty Po tvjen,
Se jam

chorus:
Midis tirone qysh bone mo plako,
Midis tirone qysh bone mo plako,
Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot,

Rap:2
Midis Milanos qish bone mo nona,
Midis zurich qysh bone mo nona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,

Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet,
Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo...

Mos na testoni se Jena rrebela,
Thash mos na testoni se Jena rrebela,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena,

I would hate me to if I wasn't me,
Coz none of them can ever do it like me,
I probably be jealous and all that shit,
Coz I came from nothing and now I'm living life big


Ky tekst u dërgua nga Vijona K.Kartolina (4)

8
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet