A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Young Boy Young M.A Ooouuu Remix)

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Young Boy Young M.A Ooouuu Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  102

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2017

2017-02-17T17:00:01

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah

Rap:
Top channel slun muziken teme mo,
O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo,
Sfiket barutin nese Ti ja ven flaken,
Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen,

Tregom sa pare ke tregoj ca burri je,
Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re,
-Allergic being broke bro,
-so I'm always on the road,
workaholic grind mode overdose,

-- n'Aroplan ma shum se n'taxi,
Young goons Kur mshofin thojn sup G,
Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje,
OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe,

Kam kalu shum koh n'xhade,
Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen,
Kom vllezer Qe mbajn fjalen,
T'betum me t'hap kafken,

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of shit gjinja vin t'shemin,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni,
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin,

Rap:
--Toleranca zerro -
Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do,
Luj koqe me kta rrepera,
Pse ca? Kush foli anej Ka dera,

Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku?
-Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku,

Now back to that old shit,
Back to the old me,
Back to back me cunat,
Kta tjert can suck a dick,

Zdu me dit kush je,
Tash sjena mo,
Nuk jemi shit,
Ska mo pretty talk,
Ca bone ca bone NOT

Ref

Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of shit gjinja vin t'shemin,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni,
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin,


Ky tekst u dërgua nga BossiKartolina (3)

2019-01-12 21:52:13
OTR, familje madhe
OTR-ja majë n'majë
OTR kena mbiemrin
Kjo nuk është për sy e faqe
2018-05-31 18:52:08
Zdu me dit kush je,
Tash sjena mo,
Nuk jemi shit,
Ska mo pretty talk,
Ca bone ca bone NOT
2018-05-27 07:43:28
Kam kalu shum koh n'xhade
Kom ondrra qe kurr nuk nalen
Kom vllezer qe mbajn fjalen
T'betum me ta hap kafken

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019