Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - Dje & Sot  (Feat. Ledri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  248

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2017

2017-11-22T10:51:26

Featuring

Ledri Vula
Kom pas onderr me pas rolex,
Erdhi koha dhe e bleva rolex,
Biles do mkan mbet n'syrtar ,
qe se di se kur do i vesh,
Femnen se coj n’dhom pa durex,
E zhveshi Por nuk e vesh,
Nese ja nis me fol some f**ked up shit,
Telfonin see who's next,

Pare? Po boj me tekst,
Shqipen e foli me theks,
M'njofin sikur The Best!
Me t'thon drejten I am The Best,

Yes - I got the best connect,
Fam - I am the best connect,
Damn mshofin mu kta dun me dek,
Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm.

Jap doren por nuk prezantohem,
Jap men Por nuk jap kuroren,
Buzqesh kur ata levdohen,
Mqesh buza lekt kur numrohen,

Tekst per ton diten flow per tan naten,
Aksentin f**ked up se jetoj Krejt boten damn
Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres,fam
Na na na na Kom pamjen e qart se im f**king loaded brav

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on me - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

Ledri Rap:
Kshtu,
Jeta serioze e neser osht joke
Sot je i pasun e neser je broke
Fuck it, kurr ma t'ri skena mu bo
Kesh en pushim i lash 2 ari tok

32 feeling like 23
Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri
Kerrin mu kuaj fuqi
Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri

Ushtojm si alarma
Splifat rolliten si sarma
Arma ma e fort, nuk o arma po karma

Si me pas gripin e boj ket shit smut
Dimni i ftoft ju i keni shit drut
Sa lyp beef ma mire pi supe
Me ca don me tut ti me ttut
Jom me grup un rruge

Tekst per ton diten flow per ton naten, fam
Aksentin f**ked up se jetoj nkrejt boten, fam
Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodres, damn
Na na na na Kom pamjen e qart se jom f*cking loaded, man

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on mee - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

Noizy:
Sille sille good damn ti vec sille,
Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille,
Ledri:
Sille sille good damn ti vec sille,
Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille.

Chorus:
Ledri - Deri dje deri dje,
Deri dje deri dje,
spate besim on mee - deri dje,
Noizy - Deri sot deri sot,
Deri sot deri sot,
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot


Ky tekst u dërgua nga Ko-MoneyKartolina (9)

2018-08-07 15:01:35
M'njofin sikur The Best!
Me t'thon drejten I am The Best,
2018-06-04 12:06:16
Jap dorën, por nuk prezantohem
Jap men, por nuk jap kurorën
2017-12-09 16:05:24
Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm.
U krijua nga princess L&A 2017-12-08 13:29:28
Tekst per ton diten flow per ton naten
Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten
Kom pamjen e cart se kom
hyp maje kodre,damn
Na na na na Kom pamjen
e qart se jom f*cking loaded
U krijua nga Dami 2017-12-04 10:29:47
Femnen se coj n’dhom pa durex,
E zhveshi Por nuk e vesh,
Nese ja nis me fol some f**ked up shit,
Telfonin see who next,
2017-12-04 10:30:25
Jeta serioze e neser osht joke
Sot je i pasun e neser je broke
Fuck it, kurr ma t'ri skena mu bo
Kesh en pushim i lash 2 ari tok
U krijua nga hasan krasniqi 2017-11-26 13:12:33
Kom pas onderr me pas rolex,
Erdhi koha dhe e bleva rolex,
Biles do mkan mbet nsyrtar ,
qe se di se kur do i vesh,
Femnen se coj n’dhom pa durex,
E zhveshi Por nuk e vesh,
2017-11-26 12:27:26
Ledri - Deri dje deri dje, 
Deri dje deri dje, 
spate besim on mee - deri dje, 
Noizy - Deri sot deri sot, 
Deri sot deri sot, 
Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot
2017-11-22 19:31:17
Jap doren por nuk prezantohem,
Jap men Por nuk jap kuroren,
Buzqesh kur ata levdohen,
Mqesh buza lekt kur numrohen,

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet