A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Bora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  240

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2017

2017-12-21T16:37:07

2 pi*a n'dhom, gjendja ron,
2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom,
I'm kinda wavey, they call me baby,
Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin,

I mora prej koncertit
do shkojm nga deti,
Lazarat ke xhepi m'tha
Kom shoqen thash merre me veti,
Zemrat e veshme me t'ngushta,
Bythet e cume dhe t'mushta,
Gjoksin e bom po t'bukra,
Nuk folin dhe duken si t'urta,

Permas mrapa ke benzi, Ulem ke mesi,
Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim,
Jeten e kam pa rregulla
jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
I Hedhi syt nga dritarja
Prap siper reve ahhh,

Prap siper krejtve,
prap kta krejt kan urrejtje,
Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje,
Dora e mushme krejt akull
nuk dihet se sa ka shku ora,
Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora

Chorus:
Hi nga Bora,
Shesim vec bora,
Akull si bora,
S'di sa osht ora,
Diamanta te dora
Sexy si Nora,
E bukur si Era
Rita Ora

Cut hala edhe pse mjesi,
Tu shtu vetem numra te xhepi,
Ju thash qe 1 dit kam me mrri,
Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin,

Ta shofim se kush qesh i fundit,
Ku jam un do vi edhe grupi,
Tapetet e kuqe ju mbani per vete,
Sa t'bukura te gjith ju po dukni,

X2:
Un jam kalorsi i fundit,
Mbas meje do vin imitusit,
Nese nuk je pjes e grupit,
Atehere je vetem 1 groupie

Femna jote kurioze
lidhja e jon misterioze,
Zemra e vogel tifoze
kshuqe i dhash dicka qe te lozte,
M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta,
Kshuqe u luta u luta u luta,
Abracadabra I f*ckd her, u zhduka,


Ky tekst u dërgua nga Zaku ShytiKartolina (8)

2019-01-18 17:33:22
Prapë sipër krejtve
Prapë kta krejt kan urrejtje
Prapë unë vazhdoj i njejti
Hala to bo pare me etje
U krijua nga AGEN 2019-01-13 11:52:58
Hi nga Bora, shesim veç bora
Akull si bora, s'di sa osht ora
Diamanta te dora, sexy si Nora
E bukur si Era, Rita Ora
2018-06-01 22:10:45
Un jam kalorsi i fundit,
Mbas meje do vin imitusit,
Nese nuk je pjes e grupit,
Atehere je vetem 1 groupie
2018-05-09 01:21:08
Jeten e kam pa rregulla
jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
I Hedhi syt nga dritarja
Prap siper reve ahhh,
U krijua nga diocan 2018-05-07 15:24:10
Abracadabra I f*ckd her, u zhduka,
2018-01-02 18:22:34
I'm kinda wavey, they call me baby
2018-01-01 22:17:48
Lazarat ke xhepi m'tha
Kom shoqen thash merre me veti,
Zemrat e veshme me t'ngushta,
Bythet e cume dhe t'mushta,
Gjoksin e bom po t'bukra,
Nuk folin dhe duken si t'urta
U krijua nga Arsim 2017-12-22 09:23:21
Akull si bora,
Zdi sa osht ora,
Diamanta te dora
Sexy si nora,
E bukur si eraaaa
Rita Ora

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019