Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Gjuha E Kampionit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjuha E Kampionit".
3. Video është e këngës "Gjuha E Kampionit", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Gjuha E Kampionit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  232

Teksti:

Noizy

Komente

Asnjë Koment

17/01/2018

2018-01-17T15:00:00+00:00Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi jem esht Ma I forti,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Flas gjuhen e Kampionit,
imm a champion boy,
Cha po thonit? Jeni kampion toys,
Nese don me dit im a London Boy,
Let me introduce you to champions boy

Faktet flasin si deklarata,
Pasuri skam pas - pasuri do lo,
24 or per mu nuk jan kurgjo
Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat,

skam ondrra te syrtari,
Kom misione.. Nazif Destani..
Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je
Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle,

Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo,
Tash kapem zyra tu e ble edhe njo,
U la la la u what a feeling,
Tu hanger dark per krah me zamirin,

Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi I’m esht Ma I fort,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret,
Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret,
Nese e du - punoj per ate,
E marr? - Dhe fol per ate,

Athu? - jom kon me fat,
Athu? - Jom le per te,
Kudo qe shkojm bohet veni katastrof,
Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov,

Klika mbas klika we hit them bang,
Sillëma sillëma in the bag,
A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep,
Katrrora nuk ka ktu jemi rreth,

Ejj un jam ai djali mo,
Veç se jam on the grinding mode,
Hit them with the heavy blows,
Ikin vrap si rally kto

Teksti: Noizy

Ky tekst u dërgua nga GELLY   MitrocityKartolina (8)

20
38
0
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë