Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Mbreteresha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  244

Jan kohet e veshtira n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Rap1:
Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon,
Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol,
Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu,
Dhe pse mrom dark ishim bashk tu u perqafu,

Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton,
E falenderoj zotin thank you lord,

Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba,
Dhe kur ju shoh
Juve bashk i thank god,
Se kjo jet pa ju per mu ish e kot,
Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht,

Chorus:
Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama

Rap:2
Jan kohet e veshtira n'jet qe na bejn me msu
Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru,
Se kush jemi prej ka vim dhe ca kemi perjetu,
Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju,

E vetmja dashni e sinqert je ti,
Dhe kur jam ne veshtirsi une te thirri vec ty,
Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote,
Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote,

Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje,
Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur,
Ti ke bo shum per mu ket shum mir e di,
Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri,

Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen,
Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden,
Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time,
Por nen per mua mbetesh mbretresha ime,

Chorus:
Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama

Rap:3
Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem,
Per dite i lutna zotit qe ty me t'pa te gzushem,
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica,
Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica,

-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot,

Je krijesa me e mir jo se je nena ime,
Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime,
Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime,
Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time,

Te dua nen malli sa Mka marr,
Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal,
Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg,
Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non

Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama

Ky tekst u dërgua nga jetmir hasaRenditja: Top 200
Publikimi: 08/03/2018


Noizy - Mbreteresha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreteresha Ime".
3. Video është e këngës "Mbreteresha Ime", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

0
0
1
1
17
13
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0