Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - No Drama (Feat. Rimz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Refreni: Rimz
I don't need no drama
Or woman to make this harder
Just wanna spark and love her
You roll my Marijuana

Noizy:
Pak smoke, pak pije
Pak dhimje koke dihet
Pak kam vu kapucin n'kry
Dhe syzat terr, qe syte mos t'shihen
Nuk um vyn tash drama
Vec un dhe mari ana
Pime deri n'ort e vona
Kadale sillet bota
Ecim rruge t'qytetit
Jena n'kerr anash detit
Dielli perendon kadale
Uhh cfare lezeti
Spo du me lodhe trunin
Teli bjen se njof numrin
Lej mesazhin mas sinjalit
Ose po deshe shkruni
Tingujt e kitares
Fryn era prej dritares
Panoram kam valt e detit
Po ju shoh nga larte fare
O lali
U sa m'griu zemra
Kur mthane u mshel lazarati
Tingujt e kitares
Panoram kam valt e detit
Fryn era prej dritares
Po ju shoh nga larte fare
O lali
U sa m'griu zemra
Kur mthane u mshel lazarati

Refreni: Rimz
I don't need no drama
Or woman to make this harder
Just wanna spark and love her
You roll my Marijuana

Rimz:
Fist time i saw her
We met at a smoke up
I fell in love
With the way she could roll up
Am in the cut so waved am like dam
She walked past
Like way baby hold up
Are you nuts with a body like that
Where you going
With a body like that
Got me like dam
Can you stop for a chat
She's like what do you want am like damm!
Am on cloud nine and you know that
I aint cupid thats a bold fact
We shoot movies and by first days
She be asking me for a throwback
So i don't chase these hoes
I wont cuff em don't trust em
I don't don't love em neither!
I just chase this doe get zoned
When i puff my reefer
But i love me a skeezer, big fat back
With a tounge like a cheater
Or a gangster bi**h switching shit up
She hid the dubbs in the freezer
I don't need no stress like i don't need
Seeds in my buds them
I blow trees in abundance fam you know me
You now me man i like them
Can't get enough of them damm
Even if it's only a one night stand
I go oh we can smoke by the end of the night
Only one might stand like

Refreni: Rimz
I don't need no drama
Or woman to make this harder
Just wanna spark and love her
You roll my Marijuana


Ky tekst u dërgua nga SabajetiNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/03/2018


Noizy - No Drama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Drama".
3. Video është e këngës "No Drama", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

0
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0