Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Ha Haa (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Chorus:
Kur jam siper m’thot mos u nal a a,
Ye she love it when I kill it from the back a a,
Trupi saj sikur lava shume e nxeht a a,
Fuck the other side I make it rain a a,

Sweet like sugar hot like summer,
Ye I make it rain and she loving them dollars,
Kerce për mu zemer se erdh mesi nates,
Pe hekim bluzen dhe ja lejm fajin vapes,

Kur e shoh tu desh ngadal them me vete o god,
Shife Shife kush u cu tash hajde u la la,
Peng ting ti je baraz me perfect,
E ki trupin plot tattoo thot a bon me ti prek,

Wine ma kadal wine ma kadal,
Ktheu pak ma shume hajde pak ma ngat,
M’tha se din me bo e boni orgjinal,
Ulu posht a spo tutesh atje nalt?

Chorus:
Kur jam siper m’thot mos u nal a a,
Ye she love it when I kill it from the back a a,
Trupi saj sikur lava shume e nxeht a a,
Fuck the other side I make it rain a a,

Lil koli RAP verse:
O sa e bukur sa e bukur sa e bukur,
Krejt si kukull krejt si kukull krejt si kukull,
Ti për mu je gjoja me e duhur,
Edhe I love it se qysh ma kupton gjuhen,

Uhhh sa shkojna na 2,
Uhhh sa duna na 2,
gjith kohen don me kalu me mu,
Gjith kohen du ta kaloj me ty,

Hajde give it to me mami,
You know koli ty sta perton as pak,
Gjith kur jena bashk bohet nami,
Krejt syt ka ne kur na shohin jasht,

E din se du me t’pa tu qesh non-stop,
Tan kto shpifje se po shpifin smund na ndajn dot,
And I no you love it when I let you on top,
And the way I make you tap out kur m’thu stop stop, e din ti.

Chorus:
Kur jam siper m’thot mos u nal a a,
Ye she love it when I kill it from the back a a,
Trupi saj sikur lava shume e nxeht a a,
Fuck the other side I make it rain a a,

Noizy verse ll:
Hot like fire vishet me designer,
Ftyra qaq e bukur thom me vete nga ka ardh kjo?
Po du me prek po du me desh po du me mbajt fort,

Po du me lujt po luj me dur sikur si mbaj dot,
E kqyr se qysh po ec para meje asht e imja kjo?
Ktheje kryt me pa it’s ok se eshte e imja kjo :)
My ting ti je baraz me perfect,
E ki trupin plot tattoo thot a bon me ti prek,
U la la

Wine ma kadal wine ma kadal,
Ktheu pak ma shume hajde pak ma ngat,
Mtha se din me bo e boni orgjinal,
Ulu posht a spo tutesh atje nalt?

Chorus:
Kur jam siper m’thot mos u nal a a,
Ye she love it when I kill it from the back a a,
Trupi saj sikur lava shume e nxeht a a,
Fuck the other side I make it rain a a,
Noizy
Featuring: Lil Koli
Publikimi: 26/09/2014


Noizy - Ha Haa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ha Haa".
3. Video është e këngës "Ha Haa", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0