Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Mirsevini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse 1:
Privat party n’rezidence private,
20 femna krejt si kuklla duken jasht normales,
30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales,
Dhe kush na ka inat t’fala plakes,

Mire se vini ne mbretnin tone,
Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon,
Dhe nga viti 2009,
Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non,

Edhe pak e festojm dekaden,
1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren,
1 dekad qe e kam shkatrru estraden,
Dhe kush na ka inat t’fala mames,

Dhe sa her qe vina nga prishtina,
Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima,
Shqipet krejt I dojn kongt e mia,
Se jam real e kta tjeret jan made in China,

Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse ll:
Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi,
Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi,
Edhe femnat une kurr si nguci,
Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci,

Bashk me grupin jena te oxhaku,
Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku,
Si furraxhi tu fol per buket,
Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget,

Mire se vini Edhe knej ka Durrsi,
Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy,
Mos meno se të mbro duksi,
I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin,

Mire se vini në metropol - Tirana city,
Ballkanin e kena n’dor - Tirana city,
Gjithcka ja nis ktu - Tirana city,
Coni krejt durt nalt per Tirana city

Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,
Noizy
Publikimi: 29/04/2018


Noizy - Mirsevini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirsevini".
3. Video është e këngës "Mirsevini", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0