Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy, Varrosi & Dulla - Jam Normal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

(bizz bizz on the track)

Dulla:
Tu bu lek me Pun te pista,
Sjena tipa per revista,
Skena ftyra si kur niza,
Jena t'paret ne kto pista.

Stilin e bojna ma Flash,
Suksesit kurr e bojm njesrsh,
Qunat vishen edhe tu qesh,
Qunat vishen edhe me cash.

Me qunat ktu Tu e ruj posizionin


Ky tekst u dërgua nga Fuckgeti

Noizy, Varrosi & Dulla - Jam Normal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Normal".
3. Video është e këngës "Jam Normal", por nuk këndohet nga Noizy, Varrosi & Dulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0