Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Epoka Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A thu se ju be pesha ktyne tjerve kur na mrrin,
Permbi tym me kuaj brrum brrum kur na vim

Plot bisha lara lara do shakira do rihana e do arusha tbardha qe i thirrin green Dragon
Qe qe po qaq fryhen sikur kan hyr n'histori dhe folin many top edhe dhomt i kan plastike
Ju nuk keni ide,ju mi vidhni idet
Ju mi dini kongt e mija ma mir se i di vet

Noizy ose mramsht Zinjo
Ju le qe mdoni kongt por edhe emrin zinjo
Ti mdon mu,e din kto jo se spo mburr shum po un jam nivel ku ti smun me m'rri dot un ta di wikspot
Un e kam nji video
U ku ku moj non e nese del cka shofin g-njot (haha)
(Hahahaha)
REFRENI:2X
Xhelozi urrejtje kundra meje
Suksesi jem osht tu i bo me lujt prej menve
(Im killed im killed im killed im killed)

Sa her si vem kejt e din se jena suoer
gang
Vim me super pidha super power thirrem super man
Kto jan si pertac po dun me shit bole thjesht spo ju nxis se ju skeni f**king balmy
Konkurenca jeme thirrem vetem pensionist
Edhe ose skam diploma, jom prap profesionist

OTR member sa shkelqen kurorajena jena mbreter biqis kta e din ton bota
dale dale
O noizy ktu m lale vij me cuna tnates qe ta bojn ftyren sandale
-kalle kalle
Parrulla plasi hasllit gazi deri nfun,
Shpejtsi si me kon nmatriks uu f**king lov-it un qeshi kta m'qajn hallin
Krejt po thoj dicka po kur i shof po dridhin komet
Ju cuna jeni Parbold ju bojna hallakam

Ju prap gjuni me gura un me ta nderroj kalan

(Hahahhaha) NOIZY
a thu se ju bi pesha ktyne tjerve kur na mrin neper tym me kuaj brrum brrum kur na vin
Xhelozi urrejtje kundra meje
Suksesi jem osht tu j bo me lujt prej menve
(Im killed im killed im killed )Publikimi: 18/06/2019


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0


Noizy - Epoka Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epoka Ime".
3. Video është e këngës "Epoka Ime", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.