Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - S'kan Besu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2019

2019-07-20T20:43:53Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as f**k dhe nuk di me stop,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as f**k dhe nuk di me stop,

Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,

Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like f**k the police se ja thejm sirenat,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,


Ky tekst u dërgua nga WMIJO   westligucciKartolina (12)

2020-01-10 17:41:44
Çoni shkrepsat nalt
Krejt bashkë si yje
Për krejt naçot
Mren në qelie
U krijua nga albi cela 2019-12-30 16:05:55
E shkrume gjithçka
Ktu është e shkrume
Arsyje t'forta pse
Jam ktu me juve
2019-10-21 15:24:48
Mund të isha atje
Si pjesë e atynve
Por m'than jam i tepërt
Dhe hipa lart tyre
2019-08-30 21:30:50
Çoni shkrepsat nalt
Krejt bashkë si yje
2019-08-22 18:11:13
Jena super charged
Me bo hip hop
Jom rude as f**k
Dhe nuk di me stop
2019-08-21 14:41:03
Për çfar mund ndihmoj?
A mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin?
A mos osht shum nalt?
U krijua nga G.SOLLAKU 07 2019-08-11 11:24:00
Kta nuk kan besu te ne
kta nuk kanë besu ça tham
U krijua nga Zhuljeta 2019-08-11 10:24:30
Jom banal dhe flas
ca fjalë skandal
Ja **fsha nonën
S'di a jam normal
U krijua nga Marsilda 2019-08-03 14:13:54
Jena shumë, plot kallabllak
Ambienti me dritat e ulme n'max
Çunat me hoodies që duken pak
Femna përpara që m'rrin shum ngat
2019-07-29 15:51:25
Kta nuk kan besu 1 dit
Do vim dhe do jena n'maj
2019-07-22 11:09:19
Kshu që prit
Për çdo ditë
Ka një hit
Kena stil
SO SICK
U krijua nga Ani$a 2019-07-21 12:07:55
Boni pak ven per jashtoksorin
Vi I nxeht nga laboratori

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet