A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noizy - Classic


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2019

2019-08-20T17:58:14

Kur m'pys ca bone, ju them same old,
Still chasing money like I’m still broke,
Kta punojn po mduken qesharak,
Une boj kong cdo or Sikur du me msu rap,

Jam I etur hala - Hala tu bo buj
E du suksesin me shum se fryma nen uj,
Kta vetem presin mu tash zini kujt do I gjuj,
mpysin per estraden Por aty un Jam i huj,


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019