Më mbaj mend (për 1 muaj)

Term & Rvchet - Any Little Thing (Feat. Noizy & Ay Em)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

...
...
E kam 1 zemër qe gjoksi mezi ma mban
E kam 1 femër t omel qe shum ma han
Sme rruhet kari per askond a kupton
Kam cuna ne 4 an qe qendrojn si veteran
...
...
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/11/2019


Term & Rvchet - Any Little Thing
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Any Little Thing".
3. Video është e këngës "Any Little Thing", por nuk këndohet nga Term & Rvchet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0