Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Who Want Something (Feat. Varrosi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Chorus:
Me seh Who want something- booo
Me seh Who want something,
Big body benzo you can’t say nothing,
Boo boo boo you can’t say nothing

Me seh Who want something yoo yoo
Me seh Who want something, yooo
Big body benzo you can’t say nothing,
Big body benzo you can’t say nothing,

Varrosi:
Shut ur mouth big man a talk
Hape rrugen big man a walk
Big fat zubi who wana smoke
Dy super pjeshka for me and ma dog

Ohh lord o lord grupi shum i fort
Put money on ur head no joke
Ju jeni krejt broke cop cop
Kokrrat e buçes escort

Asnji konkurent dem man a dead
Bojna lek thas why we spend
Shut it down every event
Move si i cmen po sme kan lan ment

Tvi nshpi me 30 vet koncert
I rrafi si vez omlet
Ktheu anej ka erdhe rotate
Sfol vetem une po folin faktet

Chorus:
Me seh Who want something- booo
Me seh Who want something,
Big body benzo you can’t say nothing,
Boo boo boo you can’t say nothing

Me seh Who want something yoo yoo
Me seh Who want something, yooo
Big body benzo you can’t say nothing,
Big body benzo you can’t say nothing,

Noizy:
Hear me say fam move out the way,
Big body come through move out ur place,
Boni pak ven se po du oksigjen,
Se kom marr ktu 1 bish dhe mezi hyn mren,

6.5 or that 6.3,
Nothing below 6 Like 6 on me,
6 on figures and 6 on be,
Nese biznes don atehere biznes bi,

Get money with the team - that’s a problem for them,
Me get money with the team - that a problem for them,
Them gyal next to me - that a problem for them,
We run tings on the street - that a problem for them,

Chorus:
Me seh Who want something- booo
Me seh Who want something,
Big body benzo you can’t say nothing,
Boo boo boo you can’t say nothing

Me seh Who want something yoo yoo
Me seh Who want something, yooo
Big body benzo you can’t say nothing,
Big body benzo you can’t say nothing,


Ky tekst u dërgua nga Daniel._nkNoizy
Featuring: Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2020


Noizy - Who Want Something
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Who Want Something".
3. Video është e këngës "Who Want Something", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

12
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0