Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Party Turn Up Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Verse l:
I’m like look, ok, shif ca mendoj,
Sonte kom pi dhe nuk kam ca shpjegoj,
Femnat on me femnat dun loj,
Non stop e mbajn Noizy’n ngoj,

Noizy here Noizy there Noizy ktu atje everywhere,
Gocat here gocat there goca ktu atje everywhere,

Gwan tell em - ngjak sikur venem,
Kontroll mbi te sikur helem,
Sweet sikur melon,
Ngjyren si Nutella,

Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena ardh me pi mu bo krejt f**ked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just f**ked,

Verse ll:
X2
Man a shout boo inna ur head,
Sdi a m’kupton pse m’thirrin legjend,
I do this for love ktu puro talent,
Sjam kon un me fat un e bona Krejt vet,

X2
Femnat vijn vet leku si det,
Otr me qen o sa qef,
Ti smund em prek ai smund em prek,
Boll po lodhen po kta jan shum cekt,

Chorus:
Party turn up when we turn up,
Tash coni durt nalt coni durt nalt,
Kena ardh me pi mu bo krejt f**ked up,
Spo ma nin ca thojn I’m living it up,

Edhe kerri n’tok dhe zheg per asfalt,
Edhe gazi n’fund ja dridhi dhe n’bark,
Edhe kjo ktu ngat dhe sapo u lag,
Edhe emrin sja di por yea we just f**ked


Ky tekst u dërgua nga DESAR Ê KLLOGJRINoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/08/2020


Noizy - Party Turn Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party Turn Up".
3. Video është e këngës "Party Turn Up", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0