Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Digital Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digital Love".
3. Video është e këngës "Digital Love", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Digital Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Teksti:

Noizy

Video Produksioni:

Sekuencë

Komente

Asnjë Koment

25/07/2020

2020-07-25T12:00:10+00:00Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse l)
Edhe 1 drama - hello Mirmbrema,
Ku je ca bone Ka ishe ka shkova,
ket Pse e bone? Ate se e bona,
Po Pse I fole? Jo nuk I fola,

Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love

Bridge:
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse ll)
Why you keeping distance
Why you act so different,
Gave you all my love,
All my attention,

Maybe I was wrong wrong wrong all along,
(Your just a baby)
Maybe I was wrong wrong wrong all along,
(Your still a baby)

Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem
Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Digital love)


Ky tekst u dërgua nga  Massarenti
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet