Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Fatos Nano Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  58

Noizy
Lule,lule cokollata (alo)
Nokia dhe telegrama (alo)
Policia vjen mrapa (alo)
Telefonin avokatja (alo)
Ktu ke tbosh me psikopata grupe grupe jasht kur bjen nata
Cuna rruge kambista me canta ska ID dhe ska informata
Noizy, baba, pamja panorama, vi swiss, du franga, eci rond sikur fatos nano
Ki kujdes se vjen nata, king zin si alebaba
Real g-s nuk jan prralla kam 7 xhuxha mren te borbardha
Im too fast for you nuk ka gara
Jam miliona vite perpara
Sjam gabim vecse i du tana
Sjam gabim vecse i du tana
Jam te blocku blocku me glocka
Bishtin jo mu nuk ma zen rrota
She's my ride or die sa krejt bota
Une jom me dost e me dosta
Mzu lemza
Sdi kush karin mpermenka
Kur vjen noizy ndrron gjendja
Un do mbahem mend si legjenda
Pare pare plot esht axhenda
Skam 1 adres po kam shum adresa
Bojna hit cdo dit si gazeta
Tprezantoj ty me 1 baretta
Na na kapma hajde pak ktu ke papa
Sun em kap dot me hapa duhet pun me ardh ktu ke lala
Vene gishtin te harta (vene)
Kena kode ke banka (kena)
Kena thes edhe arka (kena)
Kena euro dhe franga
Baba baba(2x)shqipet krejt i kam mrapa
Frankfurti dhe italia
Berlini dhe franca
Muzik per bandita
Femnen latina
Seni o rus
Ska ktu nga kina
Ti mnjef mu kur mik zari
Skuqen syt nga acari
Mos mluj kur nuk ma din hallin
Rri me tipa qe ta cajn ballin
Un e shes po nuk e pi mallin
Mbingarkesa mbo me pi barin
Dukem high? Truly im sorry
Im not sorry
Noizy baba, pamja panorama, vi swiss du franga
Eci rond sikur fatos nano
Fatos nano, eci rond sikur fatos nano, fatos nano


Ky tekst u dërgua nga Brisild koçiNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2022
Video Produksioni: Entermedia
Music Produksioni: Bo Beatz


Noizy - Fatos Nano
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fatos Nano".
3. Video është e këngës "Fatos Nano", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 3