Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Tingujt E Kitares (Feat. Stine)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Do t'kushtoja këngë unë çdo natë ty poshtë dritares
O zemra ime
Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Se je ma e bukra moj qika e Shqiptares, qika e Shqiptares

[Stine:]
Cka t'gjesh tek unë edhe buzëqesh
Edhe më tregon, për veten më tregon
Shumë më pëlqen, sa shumë më pëlqen
As vetë s'e di, s'e di, s'e di
Nuk e di çfarë ndjej kur të shoh në sy
Nuk e di ta shpreh, vërtet ç'mendoj për ty
Nuk di si t'ja vej, emrin t'ja vej
Është dashuri, është dashuri, as shoqëri
Më duket si magji çdo cast, çdo fjalë
Çdo moment që e përjetoj me ty
Duket si një ëndërr që më mbet, zemër je ti (E di, my baby)
Më duket si magji çdo cast, çdo fjalë
Çdo moment që e përjetoj me ty
Duket si një ëndërr që më mbet, zemër je ti (E di, e di, baby)

Zemër për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Do t'kushtoja këngë unë çdo natë ty poshtë dritares
O zemra ime
Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Se je ma e bukra moj qika e Shqiptares, qika e Shqiptares
Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Do t'kushtoja këngë unë çdo natë ty poshtë dritares (Ayo Stine, Noizy)
O zemra ime

[Noizy:]
Nëse kjo nuk është dashni atëhere pse mendoj për ty?
Pse çdo hap që hedh gjatë ditës mendja është vetëm tek ty?(trust)
Nuk mund të jem unë shoku jot po as si shoqe nuk mund t'shoh (Ah ah)
Zemra se cfarë ndjen, mendja direkt e tregon
Fjalët e përkëdhelura nuk ia them unë shoqes time
Nëse them ku e ka çuni gocën je e imja dihet
Kur i them mos dil nga shpia jo se ka naj gjo të keqe
Thjesht m'pëlqen idea që më ngjon deshti apo s'deshti
Like ah, karma is a bi**h
Se kur don me dal me çunat nuk i gjen çelsat e shpis
Like ah, zemër, mos vallë i ke pa?
Ajo tu kqyr TV kthehet zemër nuk di gjo
It's all love though, si Mr. and Mrs. Smith
You're my Angelina, por çe do që s'jam Brad Pitt
Like, jam një cun nga Durrësi, origjinën kam malsorë
Dhe me t'thonë drejtën qiken e Shqiptares du me marrë

[Stine:]
Zemër për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Do t'kushtoja këngë unë çdo natë ty poshtë dritares
O zemra ime
Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Se je ma e bukra moj qika e Shqiptares, qika e Shqiptares
Për ty do ti mblidhja unë tingujt e kitares, kitares, kitares
Do t'kushtoja këngë unë çdo natë ty poshtë dritares
O zemra ime


Ky tekst u dërgua nga Ledi 💋Noizy
Featuring: Stine
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/03/2023


Noizy - Tingujt E Kitares
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tingujt E Kitares".
3. Video është e këngës "Tingujt E Kitares", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 1