Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Kallma (Feat. Dhurata Dora)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12

(Eh-eh-eh)
Oh, kalle, kalle
(PANDA!)
Ëh-ëh
Eyo Dhurata! (Eh-eh-eh)
Ëh-ëh
Oh, It's another one, yo! (Brrr)
Noize

A është e vërtet' apo m'duket ça niva (Fol)
Ju ke thon' krejtve që s'o' t'u ma ni mo
Ah-ah, s'o t'u ma ni mo (What?)
Ah-ah, lej ato filma (Okay)
Kejt e kan pa
Kejt e kan pa, me bisht t'synit tu m'pa
E ti mas meje ke ra, ke ra
Gutu ma shpejt' sa o' zemra flak' (Haha)
Hajde mo (Brrr, let's go)

Mos e le m'u shym, kallma, kallma, hey (Prego, prego)
Po m'pëlqen vibe, kallma, kallma, hey (Eh-oh-oh, Brrr)
Oh, kalle ti kalle, kjo o' nuk o' normal
Hajde k'cejm si n'valle, jo s'po du m'u nal
Mos e lе m'u shym, kallma, kallma, hey (Brrr, aha)

Piktur' e bukur Picasso (Aha), rroka pikën, Pikado (Okay)
Sillu, sillu tornado, you make mе high like gelato (Haha)
Ti je dryni, un' çelsi (Okay), ti je kafja mëngjesit (Okay)
Nuk largona prej teje, sikur topi dhe Messi (Haha)
Uh, yeah I die for my baby
I ride for my baby, all right (All right, all right, mh)
And would you dance for me baby
All night for me baby, all right (All right, all right, mh)
Nëse ti e lyp shum' vjet (Aha), për ty i japi krejt (Okay)
Nëse ti ma fal mu zemrën, un' për to do kisha dek
Kush ta prish ty qejfin, aj ku-ku medet
Për ty e nali diellin, un' për ty luftoj me shtet

Mos e le m'u shym, kallma, kallma, hey
Po m'pëlqen vibe, kallma, kallma, hey (Eh-oh-oh)
Oh, kalle ti kalle, kjo o' nuk o' normal
Hajde k'cejm si n'valle, jo s'po du m'u nal
Mos e le m'u shym, kallma, kallma, hey

Po do me m'shkru e me m'thirr si atëher'
E me dal si atëher', pse po rrin vet?
S'munesh pa mu, si peshku pa uj', po leje, leje
Zemër hajde me m'pa, pa
Ti ke ra, e kejt e kan pa, pa
Me na nda si me na vra, vra
Gutu sa o' zemra flak', hajde mo

Mos e le m'u shym, kallma, kallma, hey
Po m'pëlqen vibe, kallma, kallma, hey (Eh-oh-oh)
Oh, kalle ti kalle, kjo o' nuk o' normal
Hajde k'cejm si n'valle, jo s'po du m'u nal
Mos e le m'u shym, kallma, kallma, hey


Ky tekst u dërgua nga eyoredi / Erjon / ...FANS_NOIZY / kozziNoizy
Featuring: Dhurata Dora
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/07/2023
Teksti: Noizy, Dhurata Dora, Tonic & Denk
Orkestrimi: DjR & Dj Bannzz
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: Panda Music
Mix: Tonic & Avaxus
Master: Avaxus
Styling: Monda Kul
Make-Up: Sellma
Hair: KaciNoizy - Kallma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma".
3. Video është e këngës "Kallma", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0