Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Hapa (Feat. Ylli Limani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

[Noizy]
Tash ndenjat i perzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
Per ty hala po pi

[Ylli Limani]
Atë natë u deha e u nguta
E bona prej inati
Dashnin' tane unë e humba
Ah, kështu e deshti fati Chorus: Ylli Limani]
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi

[Noizy]
Je e imja, pasha Zotin je e imja
Kqyrëm n'sy kur thom se je e imja
A kupton që nuk ka shpëtim?
Edhe emrin në telefon ta kom lon "E imja"
Bohem bishë për ty
Kom shumë plane për ne të dy
Nëse ti po thu që s'ki ndjenja
Pse s'po munesh mе ma thon n'sy?

A thu je ma rahat?
Tash që mu sum ki ngat
A thu je ma rahat pa mu?
T'kam si tattoo në lëkurë
Poster muri dikur
Unë е di që ti nuk shet mend
Jam unë ai që duhet mu mburr

[REF. Ylli Limani & Noizy]
Tash ndenjat i përzij me hapa, hapa
Hapat tua hala i ni, i ni, i ni
Dashnia m'kthehet kur vjen nata, nata
E për ty hala po pi, hala po pi
Preke, se zemrën ti ma deke
E nuk e di ku mete
Dashnia ma e madhe je ti
Preke, se zemrën ti ma deke
E nuk e di ku mete
Dashnia ma e madhe je ti

[Noizy]
Ça do bosh kur vjen nata?
Nuk do m'kesh më këtu nga mbrapa
Ti i dogje urat dhe s'ka mo kthim
Dhe nëse m'sheh tash me një tjetër
Ty t'kujtohet dashnia e vjetër
Ti për mu, hala po pi

[Ylli Limani]
A thu je ma rahat?
Tash që mu sum ki ngat
A thu je ma rahat pa mu?
Se kam harru qysh o me kesh e mu rrzu
Ditën prej se ti je shku
Yo Engli


Ky tekst u dërgua nga TdushumopallNoizy
Featuring: Yll Limani
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2023
Produksioni: EngliVersal


Noizy - Hapa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapa".
3. Video është e këngës "Hapa", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0