Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Noli
Nuk ka akoma asnjë votë

Noli është këngëtar. Më datë 31 Janar 2016, Noli publikon videoklipin "Zemren A Ma Fal", në bashkëpunim me B-Genius.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet