A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Nolle është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi me prejardhje nga Peja, Nol Lajqi njihet si Nolle. Më datë 3 Maj 2019, Nolle publikon videoklipin "Le Ta Din Krejt", e cila është e zhanrit R&B dhe rap. Kënga është prodhim i “Most Dope Entertainment”, që njëherësh është një label i ri në tregun vendor të muzikës. “Le ta dijn krejt” është vizualizuar edhe me klip, në të cilin reperi vjen me një performancë mjaft interesante. Ana vizuale i është besuar Liridon Beqirit, gjersa për masteri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Totti

Dion

Ricku

Mc Qlira

Dr.Ree

Nitinjo

D'one

Ar Wolf

W.G.

Ibro


Tags: Nolle, Nol Lajqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019