Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Shqipërinë

Shqiperia

E dashur Shqipëri
Ja dhe nje porosi
Te fala nga mergimtaret
Lot e ndjers margaritaret
Ti dhe ne jemi larg mergimit
Shtruam sofren e bashkimit
Dhe un në diten e vertet
Rrofsh moj Shqiperi per jet.

- poezi nga Nonche1234


- Poezia u dërgua nga nonche1234 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1


Më shumë nga Nonche1234


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet