Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Dhimbje Dhe Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne enderr un cdo nat,
Shikoj dy syt e tu,
Cdo nat t’shikoj.
Dhimbje edhe lot,
Ngado qe do te shkoj,
Me mall t’kujtoj. ( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )

Ne enderr ty te kam,
Por diten te humbas,
Ah lotet e mij.
Ngado po t e kerkoj,
Valle syt’ a do ti gjej,

Mos me mundo. ( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )

Ne enderr un cdo nat,
Shikoj dy syt e tu,
Cdo nat’ t’shikoj.
Ngado po te kerkoj,
Valle syt a do ti gjej,
Mos me mundo.( 2 here )

Refreni :
Degjoje kete kenge,
Qe zemra ma kendon.
Te dashuroj te dashuroj te dashuroj. ( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 28/10/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Dhimbje Dhe Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbje Dhe Lot".
3. Video është e këngës "Dhimbje Dhe Lot", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0