Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Për Ty Qan Shpirti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S’di ku ke ikur
Zemra po me dridhet
Me ka marre malli
Syte me lotojne

Sa shume thelle
Ke hyre ne zemren time
Per ty qan shpirti
Per ty,s’me ndalen lotet ( 2 here )

Cdo nate me del, Me del ne endrrat e mija
I perqafuar me ty
Deri sa zgjohem

Sa lot kam derdhur
Dhimbje kam duruar
Dashurine tende
Vetem kam provuar.( 2 here )

O yll I bukur
Ku je arratisur
Ne c’skaj te botes
Oh ti ku ke ikur

Engjell I bukur
Kthehu se te dua
Te t’perqafoj
Te dehem si I cmendur ( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 08/04/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Për Ty Qan Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Qan Shpirti".
3. Video është e këngës "Për Ty Qan Shpirti", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0