Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Vetëm Njëherë Jetohet Jeta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne hapesiren krejt te kalter
Ku dielli i harte na mbulon
Une perms lulesh ty te gjeta
Lulen me te bukur qe je ti

Dhe zemren time ty ta fala
Me ty un rashe ne dashuri
Castin e puthjeve te para
S’do ta haroj gjersa te vdes

Refreni ;
Vetem njehere jetohet jeta
Vetem njehere vjen rinija
Shpirtin mer nga dashurija
Dhe keshtu jeta vazhdon

Dhe nga afshi tend u deha
Dhe u drodha si femije
Syve nuk ju besova
Oh kur te ndjeva prane

2-
Oh sa do doja qe gjith jeten
Qe si kjo nate ta kaloj
E gjithe bota gjithesija
Nuk jane asgje ,asgje pa ty

Dhe neper syt e tu te embel
Un po shijoj vec lumturi
Me ato puthje perqafime
Oh ti me fale dashurine
Nonda Kajno
Publikimi: 29/09/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Vetëm Njëherë Jetohet Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Njëherë Jetohet Jeta".
3. Video është e këngës "Vetëm Njëherë Jetohet Jeta", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0