Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - I Vetëm Për Ty Mendoja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy syt e tu .
I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy sy.
Refreni :
Un me gjith shpirt te dashurova.
Endrrat e mija ti dhurova.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te vetem te jem me ty.

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te jem me ty.

Oh sa me lodhe shpirt me lodhe.
Puthjet e mija I harrove.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 04/11/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - I Vetëm Për Ty Mendoja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetëm Për Ty Mendoja".
3. Video është e këngës "I Vetëm Për Ty Mendoja", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0