Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Avujt E Alkolit Me Dehen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avujt E Alkolit Me Dehen".
3. Video është e këngës "Avujt E Alkolit Me Dehen", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Avujt E Alkolit Me Dehen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Nonda Kajno

Komente

Asnjë Koment

22/10/2016

2016-10-22T18:59:26+00:00Ne mjergull jam zhytur
Nga tymi I cigars
Avujt e alkoolit
Sa shume qe me dehen
Cti bej valle trishtimit
Cti bej une vetmise
Vec plage ne zemer
Vec lot dashurije ( 2 here )

Refreni :
Ike ti larg meje ooo
Ike me braktise ooo
Ah kjo zemra ime
Gjithmon po vuan
Po vuan gjithmon (2 here )

Ne muzgun e shpreses
Jetoj I vetmuar
Ne caste kujtimesh
Kur zjarri po shuhej
Vec lotet e dhimbjes
Tek une kane mbetur
Po tretem I vetem
Ne heshtje trishtuar ( 2 here )

Refreni :
Ike ti larg meje ooo
Ike me braktise ooo
Ah kjo zemra ime
Gjithmon po vuan
Po vuan gjithmon (2 here )


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet