Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Harrove Puthjen E Parë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuria jone e pare.
Sa e bukur e embel vjen.
Dhe pa pritur porsi ere,
Me dhimbje dhe lot po shkon.

Refreni 2x:
Arrove puthjen e pare,
Arrove se isha femi,
Po endrat ku shkuan valle,
Si akull u shkrine.

Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Q e m’premtove ti
Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Qe asnjehere s’ma dhe.

I pafajshem isha une,
Te besova gjer ne vdekje.
Dhimbje ne zemer vec me le,
Kur pa pritur ike ti.

Refreni 2x:
Arrove puthjen e pare,
Arrove se isha femi,
Po endrat ku shkuan valle,
Si akull u shkrine.

Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Q e m’premtove ti
Apo kthema dashurine,
Apo kthema ti rinine.
Apo kthema lumturine
Qe asnjehere s’ma dhe.Publikimi: 02/10/2016Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente mbi këtë këngëNonda Kajno - Harrove Puthjen E Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove Puthjen E Parë".
3. Video është e këngës "Harrove Puthjen E Parë", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.