Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - E Bukura Korçare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa I vetmuar jam, pa ty e dashur,
Oh sa me mungon ti, ne dhe te huaj.
Dua t’prek trupin tend, te ndjej ngrohtesine,
I dua puthjet e tua, dua afshin tend,
Te gjithen te dua.

Refreni :
Korcarja ime,korcarja e bukur,
Je si nje engjell, je miresija,
Kur jam larg teje, sme qeshin syte,
Ti je gezimi,I kesaj bote.
Korcarja, korcarja ime,
Kjo serenade esht vec per ty.Publikimi: 22/01/2013


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0


Nonda Kajno - E Bukura Korçare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukura Korçare".
3. Video është e këngës "E Bukura Korçare", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.