Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ah pa ty zemra nuk me rreh,
Ah pa ty nuk me qeshin syte.
Pa ty as dielli nuk me ngroh,
Pa ty as jeta ska kuptimin.

Sa shum vetmija po me tret,
Se me mungon buzqeshja jote.
Sa me mungojne syt e tu.
Ti je gezimi I kesaj bote.

Perse….Perse te dashuroj perse,
Perse…..Perse te vuaj kaqe shum.
S’edi ….S’edi ku vajti ai prush,
O qe….. O qe e ndeza me kta duar.

Te dashurova vetem ty,
O qe me ty ta lidhja jeten.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me gjeti vetem mua.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me bere qe te vuaj
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me gjeti vetem mua.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me bere qe te vuaj
Nonda Kajno
Publikimi: 23/10/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh".
3. Video është e këngës "Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0