Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Enderr E Keputur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zgjohem I vetem edhe prane ste kam
Si mund te rroj une dot pa ty
O mall o dashuri e cmendur pse
Cdo nate , cdo nate me del ti

Ne cvend, ne cvend te globit ti me je
Kte nate qe une po te kendoj
E ikin ikin ditet ne vetmi
Therras por asnje sme degjon

O enderr, o enderr e keputur pse
Cdo nat cdo nate me del ti
Theras, por askush sme degjon
Ne kete bote qe hesht, qetsi nuk gjej

Ku me vajti krenarija o
Si po me cmend kjo dashuri
Tani I lodhur I keputur them
Kjo jete ,kjo jete eshte kotesi

Therras,therras por askush s’me degjon
Ne kete bote qe hesht,qetsi nuk gjej
Si mund, si munt te rroj pa ty une valle
Kur zgjohem,dhe nuk te kam prane
Therras,theras por askush s’me degjon
Ne kete bote qe hesht qetesi nuk gjej
O mall,o dashuri e cmendur ku…
Ku je…edhe prane sme ke
Nonda Kajno
Publikimi: 10/12/2010


Nonda Kajno - Enderr E Keputur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderr E Keputur".
3. Video është e këngës "Enderr E Keputur", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0