Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Ah Sa Të Kam Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ato dite te nentorit.
Kur u njohem ted y bashk.
Me buzqeshje dhe me thoshje,
Se s’do ndahesh asnje cast.
Po ku shkuan aio dite,
Po ku shkoj kjo dashuri.
Rri ne heshtje dhe mendohem,
Te kujtoj un ne vetmt. ( 2 HERE )

I kujtoj un ato vite,
I kujtoj un plot me mall.
Ah kitar kitare e dashur,
Si s’mu ndave asnje cast.
Ah kitar kitare e dashur,
Si s’mu ndave asnje cast.

Refreni :
Lerme ti ne enderrime,
Lerme me vojtjet e mija
Lerme ti me dhimbjen time,
Lerme ti mos me mundo.

Oh sa te kam dashur,
Ku s’po te kerkoj.
Ku esht ajo dite,prap te te takoj.(2 here )

Oh sa ftot kur s’te kam prane.
Nuk e di valle se ku je.
Nuk e di me ke je prane.
Nuk e di kush t’ledhaton. ( 2 here )

Refreni :
Lerme ti ne enderrime,
Lerme me vojtjet e mija
Lerme ti me dhimbjen time,
Lerme ti mos me mundo.

Oh sa te kam dashur,
Ku s’po te kerkoj.
Ku esht ajo dite,prap te te takoj.(2 here )Publikimi: 09/10/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Nonda Kajno - Ah Sa Të Kam Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa Të Kam Dashur".
3. Video është e këngës "Ah Sa Të Kam Dashur", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0