Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Pra Zgjohu Vajza Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pra zgjoju vajza ime.
Po te pres me pa durim.
Te bredhim te d y bashke,
Dashuris ne t’ja fillojm.

Me puthje perqafime,
Te me sjellersh lumturin
Te dy te perqafuar,
Kete nate ta gezojm.

Refreni :
Pra eja eja eja,
Ne zjarr te shpirtit tim.
Te dy ne te bashkuar,
Kete kenge ta kendojm ( 2 here )
Do te plakesh,do te thinjesh,
Do t’venitet kjo bukuri,

Opo s’eshte kjo nuk eshte
Dashuri kjo qe m’ke ti. ( 2 here )

Shikoj dritaren tende,
Qe s’ka drit s’ka gjalleri.
Mendoj se nuk me doje,
Prandaj s’pergjigjesh ti.

Dhe une atje Brenda,
Nje puthje te dergoj.
Nje puthje dashurie,
Qe ndoshta te gezon.

Refreni :
Pra eja eja eja,
Ne zjarr te shpirtit tim.
Te dy ne te bashkuar,
Kete kenge ta kendojm ( 2 here )
Do te plakesh,do te thinjesh,
Do t’venitet kjo bukuri,
Opo s’eshte kjo nuk eshte
Dashuri kjo qe m’ke ti. ( 2 here )
Nonda Kajno
Publikimi: 04/10/2016


Nonda Kajno - Pra Zgjohu Vajza Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pra Zgjohu Vajza Ime".
3. Video është e këngës "Pra Zgjohu Vajza Ime", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0