Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Sikur Te Kishte Zemra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kaloja rruges tende vajz,
Ne vetmi.
Shikoja nga dritarja ,
Se mos ishe ti.

Kaloja rruges tende vajz,
Ne vetmi.
Shikoja nga dritarja ,
Se mos ishe ti.

Refreni :
Po perse, s’me dashurove.
Po perse, me tradhetove.
Po perse s’me dashurove,
Po perse me tjeter shkove.

Sikur te kishte zemra jote pak,
Dhemshuri.
S’do qanin s’do lotonin,
Keta syt e mij.

Sikur te kishte zemra jote pak,
Dhemshuri.
S’do qanin s’do lotonin,
Keta syt e mij.

E di qe ti pas perdes je,
Un e di.
Perse me torturon,
Dhe me le ne vetmi…

E di qe ti pas perdes je,
Un e di.
Perse me torturon,
Dhe me le ne vetmi…
Nonda Kajno
Publikimi: 04/11/2016


Nonda Kajno - Sikur Te Kishte Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Te Kishte Zemra".
3. Video është e këngës "Sikur Te Kishte Zemra", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0