Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Mos Kujto Se Jotja Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kuptoj se me s’te dua
Ndonse prape vij tek ti
Ledhatime perkedhelje
Se per mua digjesh ti
E kuptoj edhe ti luan
Mbi genjeshtren une rri
Une e di c’eshte dashuria
Per te lozur vij tek ti

Jo jo jo jo
Jo s’jan buzeqeshjet,
Jo s’jan ledhatimet
Ato qe te bejn’ te dashurosh
E paditur isha,
Kur ti me genjeve,
Por tani po luaj un me ty. ( 2 here )

Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos kujto, Se me mua lot.
Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos mendo,
Se ti me genjen.

Mos kujto me zemer,
Ty te doja mos kujto.
Mos kujto se jotja une jam.
Jo jo jo ( 2 here )

Ti kujton ngaqe je djale,
Je I afte te me genjesh.
Mos harro se un jam vajze,
Di dhe un te lajkatoj.
Si femije te loz un dua,
Si e rritur me bezdis.
Ate dit qe s’do te kthehem,
Dije loja mu merzit.

Jo jo jo jo
Jo s’jan buzeqeshjet,
Jo s’jan ledhatimet.
Ato qe te bejn’ te dashurosh.
I paditur isha,
Kur ti me genjeve.
Por tani po luaj un me ty. ( 2here )

Jo jo jo jo, la la la la la
Jo mos kujto, Se me mua lot.
Jo jo jo jo, la la la la la.
Jo mos mendo,
Se ti me genjen.

Mos kujto me zemer,
Ty te doja mos kujto.
Mos kujto se I yti une jam. jo jo jo ( 2 here )
la la la la la…Publikimi: 05/11/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda Kajno


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0


Nonda Kajno - Mos Kujto Se Jotja Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Kujto Se Jotja Jam".
3. Video është e këngës "Mos Kujto Se Jotja Jam", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.