Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Po Si S'ma Njohe Zemrën

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Si S'ma Njohe Zemrën".
3. Video është e këngës "Po Si S'ma Njohe Zemrën", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Po Si S'ma Njohe Zemrën  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Nonda Kajno

Komente

Asnjë Koment

23/10/2016

2016-10-23T18:17:28+00:00Nje nate te kthjellet o me kitare
Une me shoke tek dritarja jote
Po te kendoj une me lot ne sy
Se une nuk jam aspak fajtor

Pse zemren time ti ma copton
Dhe plage te reja po me shkakton
Ajde te lutem, ti me beso
Dhe mos mu hiq, sikur s’me do

Refreni :
Jo….Po si sma njohe zemren
Qe vec per ty mendon
Por jo…..Po si harrove castet
Qe ne u njohem bashke

Po s’njohe dashurine
Eshte kot qe te jetosh
Pse hyre ne zemren time
Qe te me shkaterrosh ( 2here )


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet