Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Zemrën Që Ma Fale Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemren qe m’fale ti.
Dhe cdo gje qe me dhurove.
I mbaj te fresketa ne gji.
Qe ate dit qe mu largove .
I mbaj te fresketa ne gji.
Qe ate dit qe mu largove

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.

O fat o fat I zi.
Pse me le kaqe te mjere.
Sy perlotur,buze zhuritur.
Si prej varrit, I nxjere.
Sy perlotur,buze zhuritur.
Si prej varrit, I nxjere.

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.

Po pse o shpirti im.
Kto dy fjale qe me dhurove.
Me nje puthje perqafim.
Pastaj ike mu largove.
Me nje puthje perqafim.
Pastaj ike mu largove.

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.Publikimi: 07/09/2016Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente mbi këtë këngëNonda Kajno - Zemrën Që Ma Fale Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrën Që Ma Fale Ti".
3. Video është e këngës "Zemrën Që Ma Fale Ti", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.