Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nootix
  • Emri i Vërtetë:
  • Labinot Kadriu
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Korrik 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nootix është këngëtar. NooTiX a.K.a Labinoti, emri i tij i vertet Labinot Kadriu. Rrjedh nga nje familje Me Tradite. Eshte i biri i Ismet Kadriut, luftetarit ose leteran i luftes, i burgosur politik qe ka dhën kontribut si Kosove, Presheve, Medvegje, Bujanovc dhe Maqedoni. NooTiX apo Labinoti filloj te miret me Rap Shum koh me par, Ku ne Studio te Barooti (Sopi Records) ka bere Shume kenge si: "Gjithmon Me Ty", "Nuk E di", "Hallakatu" Etj..

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  drinfejza  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0