Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nora Bekteshi
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nora Bekteshi është këngëtare e njohur. Nora Bekteshi ka lindur ne Prishtine nga prinderit Medi Bekteshi dhe Elizabeta Rexhepi Bekteshi, por pas 3 vitesh, familjarisht u shperngulen ne Struge. Shkollen fillore dhe te mesme e kreu ne Struge, ndersa vazhdon studimet ne Universitetin e Tetoves ne drejtimin Ekonomik, dega Turizem.

Mori pjese ne X Factor Albania ne vitin 2012 si soliste, por ju keshillua te bashkoheshe me disa vajza te tjera dhe te krijonin grupin "Natyral". Momentalisht jeton ne Tirane bashke me vajzat e grupit dhe merren me projekte te reja muzikore dhe normalisht qe te jete me e lehte te funksionojme si grup.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Ish-Anëtare e grupit

Natyral

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Nora Bekteshi »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet