Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Ajo Të Pëlqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Pse nuk më tregon
ku ishe dje
dikush më tha
tjetrën e ke
kush ishte ajo
më thuaj tani
a janë vetëm fjalë
dua ta di

Ajo po te pret e mua po me vret
dhe del gati cdo nate
ajo po te pret mua po me vret
a ste vjen keq aspak

Ref:(2x)
Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë

Pse nuk më shikon
kur flas me ty o
ndoshta ke frikë
t'më shikosh në sy
ç'do njeri gabon
këtë cdo kush e di
por kjo është më shumë
më shumë se gabim

Ajo te pelqen e mua me genjen
dhe del gati cdo nate
ajo po te pret e mua po me vret
a ste vjen keq aspak

Ref:(2x)
Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë


Ky tekst u dërgua nga AlbanaNora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Nora Istrefi - Ajo Të Pëlqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Të Pëlqen".
3. Video është e këngës "Ajo Të Pëlqen", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 2