Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Nuk Mundem (E Pranoj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

E pranoj se është faji im,
qe ta fala zemren ne fillim,
ende pa e ditur kush je,
i besova fjalëve qe mi the.

I pa shpirt për mua ke mbet,
asnjhere sme deshe me t'vërtetë,
e kuptoj se çka pret nga unë,
për ty jam një numer me shumë.

Sa gaboj s'është vështirë,
qka është keq e qka është mirë,
mori fund ne mess nesh,
sikur unë nuk do të gjesh.

Reff :

Degjo çka po të them,
n'zemër ti nuk ke vend,
s'te duroji asnjë çast,
me mirë është un nuk të flas.


Ky tekst u dërgua nga Suada   EliosshuliNora Istrefi
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Nora Istrefi - Nuk Mundem (E Pranoj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem (E Pranoj)".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem (E Pranoj)", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0