Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Një Djalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Një djalë ne n'Anadolli
flet shqip me veshtërsi
se sa po me çudit
thot se është arvanit

Ref:(2x)
çok Gyzel thot je moj qik
çok Gyzel per t'me bo mik
çok Gyzel thot du me tranu
e shqip me thot te du

ooooo ne n'AnaDoLLii
ooooo çfar rastesi
ooooo sa jam çudit
ooooo me foli shqip

ky djalë ne orient
s'po e ze vendi vend
më flet shqip e turqisht
thotë me do përjetësisht

Ref:(2x)
çok Gyzel thot je moj qik
çok Gyzel per t'me bo mik
çok Gyzel thot du me tranu
e shqip me thot te du

ooooo ne n'AnaDoLLii
ooooo çfar rastesi
ooooo sa jam çudit
ooooo me foli shqip

Ref:(2x)
çok Gyzel thot je moj qik
çok Gyzel per t'me bo mik
çok Gyzel thot du me tranu
e shqip me thot te du

çok GyzeL !!!


Ky tekst u dërgua nga Erodita   saramk

Nora Istrefi - Një Djalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Djalë".
3. Video është e këngës "Një Djalë", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 1