Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Nora Istrefi - Taxi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Aida Baraku

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '05"

Këngë e albumit:

"Engjell"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2
Qka!Wou...
Yeuu!

Sa i ftoht ky Janari
Sa i holl e i kuq fustani
Sa mes nate sa
Ani ani ani qka?
A.a.a.a Aha!

I merzitshem skenari
S'je i fundit e as i pari
Qe e lash
Ani ani ani qka.a.a?
Ahaaa haa aa
Ec edhe shko
dhe ani ani qkaa?!

Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?

Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?

Huuu.A.a.a.

Edhe ne kok bubullima
Nje pik uje dhe aspirina
Do kaloj dhe kjo
e ani qkaa?

S'do t'kercet kijamet
S'do te shteret e thahet deti
Qe te lash
Ani ani ani aniiii qkaa?

Ec edhe shko
dhe ani ani qkaa?!

Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?
Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?

TAXI! Hee

Ec edhe shko
dhe ani ani qkaa?!

Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?
Ref:
TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
per autostrad
vetem e femer
Ani qkaa?

TAXI!
A ka nje Taxi
TAXI!
Le t'jet parad
Rruges e sonte
ani qkaa?

TAXI!


Ky tekst u dërgua nga çlirim Alija
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet